Rentida tasub harva vajaminevaid tööriistu

by Susan Taylor / 30 aprill 2016 / No Comments

Kui midagi laenata, siis see eeldab seda, et asja pole koguaeg vaja. Lihtsamate riistade päevane tasu on taskukohane, makstes paar-kümme eurot Koduses majapidamises ehitus- ja remonditöid tegevad inimesed võtavad rendifirmadelt tavaliselt puit- ja parkettpõranda lihvimismasinaid, fööne, millega ustelt ja akendelt vana värvi maha sulatatakse, ja mitmeid teisi pisiriistu, mis igapäevaselt majapidamises rakendust ei leia. Vastust ei pea kaugelt otsima. Miks on vaja näiteks põrandalihvmimis masinat, kui sellega on vaja vaid üks põrand ära teha ja edaspidi jääks see lihtsalt seisma. Sama aparaadi saab näiteks kolmeks päevaks rentida vaid 5 € eest. Firmad, kellele ehitus- ja remonditegevus on põhitegevus, rendivad peamiselt suuremat ja kallimat tehnikat, kuid tuleb ette, et lühiajaliste ja suuremahuliste tööde tarvis renditakse hulgaliselt ka väiksemaid seadmeid. Peamised firmade rendiartiklid on raketised, soojakud, virnastaja, tellingud ja spetsiifiline tehnika, nagu terasepainutajad, teraselõikajad, betooni soojamuundurid ja diiselpuhurid. Tõstukeid saad rentida www.teleskooplaadur.ee ja www.tostukikeskus.ee

Pealinnas võib rentida asju minimaalselt 1 päev. Väikelinnades kasutatakse ka tunnirenti, kuna sealne klientuur on väiksem ja tihti ka hinnatundlikum. Tööriistade rendihinnad pole suured. Näiteks maksab soojapuhuri 12h vaid kaks eurot, mehhaaniline keraamilise plaadi lõikaja aga kolm eurot ja kuni 3 kilogrammine puurvasar 7€ on seadmeid, mille müügihinna ja rendihinna suhe kujuneb aga nii heaks, et neid tasub rentida ka pikemaks ajaks. Loomulikult kaasnevad pikaajalise rendiga ka lisasoodustused rendihinnas.

Rentide puhul kaasneb üldjuhul tagastusraha ja see juba oleneb sellest kui palju asi maksab. Pisemad asjad saab tööriista hinnaga, rasketehnika puhul oleneb hind rendile andjast. Tagatisrahad jagunevad ka piirkonniti. Väiksemates asulates tunnevad inimesed enamasti üksteist ja nii mõnigi tehing on paremini tagatud isiklike suhete kui rahaga.

Tööriistade sortiment on lai ja parema selguse saamiseks jagatakse tööriistad ja seadmed viide rühma. Selline struktureeritud lähenemine tagab selle, et klient leiaks endale vajaliku kiirelt üles. Tallinnas olevatel rendifirmadel on suur tootevalik ning endale sobiva leiavad nii professionaalne ehitaja kui ka pühapäevane nokitseja. Viimased saavad rendipunktides ka asjakohast nõu, milline tööriist ühe või teise töö tegemiseks kõige paremini sobib. Kvaliteetseteks firmadeks võib lugeda Hilti, Bosch, Hitachi. Kindel asi mida rentida on tõstuk, olgu see siis masttõstuk või korvtõstuk.

Ilmselt keegi ei mõtle ka tellinguid osta vaid ikka rentida, neid on olemas nii sisetingimustele kui välistingimustele. Populaarsed terastooted on ettevõtetelt Haki ja Plettac. Killustik on võimalik tellida Eestist. Alumiiniumtellinguid valmistatakse Iirimaal.

Ala ohutuks tegemiseks on hea võte rentida lihtsasti kokkupandavaid aedu. Soojakutest on võimalik valmistada erineva konfiguratsiooniga kontoripindasid, sööklaid, riietusruume jms. Individuaalseid soojakuid on võimalik asetada külgepidi kokku või tõsta üksteise otsa. Soojakute mitme kaupa püstitamisega on võimalik saada suure pindalaga avatud ruume.

About the author:

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga