Rehvid

by Susan Taylor / 25 juuni 2016 / No Comments

Kätte jõudmas on rehvivahetus tippaeg ja nagu igal aastal on ka sellel aastal autoremonditöökojad tallinnas puupüsti täis ja tuhandete autoomanike peas küsimus, millised talverehvid valida. Aegade jooksul on küll ikka ja jälle räägitud muredest mis kaasnevad vale rehvivalikuga, aga ka muudest punktidest millele tuleks tähelepanu pöörata. Vaatame siis lähemalt. Kas uued või kasutatud rehvid?

M S rehvid VS suverehvid loomulikult on parem sõita just spetsiaalsete suverehvidega. Rehvi koostis, muster ning muud parameetrid on mõeldud just spetsiaalselt suvistele oludele. M S rehvid jäävad kindlasti alla ka odavamatele suverehvidele Keskpärane lahendus M S rehvides hullem on ainult garaazis seismine Vastasel juhul katsuge ikkagi leida võimalus muretseda endale korralikud suverehvid TUNTUD VS TUNDMATUD REHVID viimastel aastatel on turule tulnud hoomamatus koguses nn. HIINA rehve. odavad rehvid on alternatiiviks nii kasutatud rehvidele kui ka pärsi uutele kvaliteet rehvidele. Mingisugust alternatiivi need tõesti pakuvad Tihtipeale on tootja tehas samas mis kallimatel aga kas see on ikka ainus argument Otsustavaks teguriks on siin kvaliteet ning materjalid. Tuntud rehvitootjad nõuavad rangeimat kontrolli seda nii rehvisegu kui ka töö kvaliteedi osas. Samalt liinilt tulnud nn. koopiad aga tehakse juba reeglina tehases odavamast materjalist mis tähendab, et isegi kui töökvaliteet on sama siis materjalid mida rehvi valmistamiseks kasutatakse on madalamast klassist ja võivad põhjustada kiirenenud kulumist või halvenenud pidamist kriisiolukordades. Tellimine INTERNETIST loomulikult on kõige mugavam ja soodsam tellida rehvid ise interneti abil. Parim hinna ja kvaliteedi suhe on peamisi argumente internetist ostmise eelistamiseks Esmalt on juba saadetud kauba väljavahetamine või garantii nõuete esitamine keeruline. Samuti lisandub ajakulu

Kas M S või suverehvid? Kas korralikud või nn Hiina rehvid? Kas osta Eestist või Tellida internetist?

Kas vanad veel kõlbavad ? KAS OSTA UUED VÕI KASUTATUD REHVID? . Ilmselt kõige suuremat debatti põhjustav valik. Kellele ema kellele tütar Milles on erinevus? Erinevus on rehvide seisukorras Peaaegu uus rehv vs kapsaks sõidetud rehv Erinevus seisneb selles, et kui palju ressurssi on rehvis alles. Vanusest ja kulumisest tingitud faktorid. Uute rehvide puhul sellist probleemi ei ole, kasutatud rehvidega aga peab olema ostmisel väga tähelepanelik.
Äkki sõidaks vanadega? Vanad paistavad täiesti korralikud Tihti on küsimus lisaks sellele millist rehvi valida hoopis selles kas vahetada rehve. Või kõlbavad eelmise aasta rehvid täiesti oki-tokilt. Siin on määravaks seisukord Kulunud muster ei ole kindlasti sobilik kasutamiseks Rehvi vanus? Kuigi seda pole silmaga näha on rehvidesse aastatega tekkinud mikropraod Seega vana rehvi võite kasutada kaks võib-olla maksimaalselt kolm aastat aga peale seda on viimane aeg võtta uus komplekt rehve arvestades eeltoodud valikuid ning enda eelistust ning võimalusi. Kevad on parim aeg, et üle vaadata oma pidurisüsteem. Broneeri oma autole piduriklotside vahetus.

About the author:

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga